Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:38:58
Advert
 

ÇMO’dan vefa plaketleri

TMMOB’a bağlı Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şube tarafından meslekte 10, 20 ve 30’uncu yıllarını dolduran üyelere düzenlenen gecede plaket takdim edildi.
ÇMO’dan vefa plaketleri
Advert

Arif BULUT-TMMOB’a bağlı Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şube tarafından Lastik-İş Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda meslekte 10, 20 ve 30’uncu yıllarını dolduran üyelere plaket takdim edildi. Geceye Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Murat Sancak’ın yanı sıra KOÜ Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevil Veli ve oda üyeleri katıldı.

 

SORUNLARI BİLİYORUZ

Gecede konuşan Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Murat Sancak, “ Bu güzel gecede siz değerli üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Odamızın ve mesleğimizin sorunlarını biliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Odamızın birlik ve beraberliğini güçlendirirken meslekte 10, 20 ve 30’uncu yıllarını dolduran üyelerimize plaketlerini takdim etmenin gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA