Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 11:22:02
Advert
Advert
 

Vatandaş randevu alamıyor!

Vatandaş randevu alamıyor!
Advert

BİRKAÇ ay önce sigaraya gelen son zamlarla birlikte en uygun sigaranın paketi 15 liraya kadar yükselmişti. Son günlerde sosyal medyada yine sigaraya zam dedikoduları dolaşıyor. Ancak son gelen zam dedikodularıyla sigara bırakma merkezlerinde adeta randevu kalmadı.
 

Gazetemize ulaşan bir vatandaş en az 1 ay sonraya randevu alabildiğini dile getirdi. Sigarayı bırakma kararı alan ve ALO 171 Sigara Bırakma Hattını arayarak randevu alan vatandaş bir an önce sigarayı bırakmak istediğini fakat yoğunluktan dolayı en erken 1 ay sonraya randevu alabildiğini söyledi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA