Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 20:01:00
Advert
Advert
 

Bu saatlere dikkat! Yağmur geliyor

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan günlük hava tahmin raporuna göre bugün kentimizde 12.00-18.00 saatleri arasında yağmur yağışı bekleniyor
Bu saatlere dikkat! Yağmur geliyor
Advert

 

 

Kocaeli, bugün bulutlu bir güne uyandı. Meteoroloji Müdürlüğü, ilerleyen saatlerde yağmurun etkili olacağını duyurdu. Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünün günlük tahminlerine göre bugün 12.00-18.00 saatleri arasında yağmur yağışı bekleniyor. Sonrasında ise yağmurun kenti terk etmesi ön görülüyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA