Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 19:36:54
Advert
Advert
 

Öğretmenevi uyardı!

Mehmet Gök isimli bir şahsın kendisine sahte bir kart çıkartarak, İzmit Öğretmenevi'nde çalıştığını söyleyip insanları dolandırdığı iddia edildi
Öğretmenevi uyardı!
Advert


Konu hakkında bir açıklama yapan İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu, "Mehmet Gök isimli şahıs İzmit Öğretmenevi adına sahte kart bastırarak elaman alımı ve farklı imkânlar sunarak insanları dolandırmaktadır. Böyle bir çalışanımız yok tanımıyoruz" diyerek kamuoyunu bildirdi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA