Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 12:27:05
Advert
 

'Önceliğimiz müşteri memnuniyeti'

CNR Flex Genel Müdürü Sayın Çakır, “Hedefimiz, iş ortaklarımızla birlikte nitelikli iş ilişkisi kurup, gelecek vadeden bir ticari ilişki sağlamak” dedi
'Önceliğimiz müşteri memnuniyeti'
Advert

Kurulduğu ilk günden bu yana Kartepe’de faaliyet gösteren ve doğalgaz hortum piyasasının önde gelen üreticilerinden biri olan CNR Flex Sanayi, içinde bulunduğu piyasada farkını ortaya koyarak hem ticari hem sosyal çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Firma en son Gastechnics Dergisine vermiş olduğu söyleşi ile kendisini daha yakından tanımak isteyenlere imkan sağlamış oldu. Odaklı Grup Medya A.Ş. tarafından her ay yayımlanan Gastechnics  dergisinin Kasım 2019 tarihli 99. Sayısına konuk olan firma; CNR Flex’in sektördeki yolculuğundan, ürün gamına bunlarla birlikte rekabetçi politikalarından, satış sonrası hizmetlerine varana kadar okuyucularına merak ettikleri sorular hakkında geniş bilgiler paylaştı. Firma sahibi ve genel müdürü Caner Çakır, dergi ile yapılan söyleşide, sektördeki yolculuğundan şu şekilde bahsetti; Kendi işimi kurma fikri ile çıktığım yolculukta 2015 yılının sonunda şirketimizi resmi olarak kurduk.

 

150’Yİ AŞKIN FİRMA

Şirketimizin kuruluşundan 2018 yılının ilk ayına kadar piyasaya üretimde bulunmadık. Bu süre içerisinde üretim için gerekli olan kalite belgelerimizi, sertifikalarımızı ve şahsi olarak önem verdiğim şirket prensiplerini uygulanabilir hale getirdik. Bizim için önemli olan piyasaya ürün sunarken tüm kalite kontrolleri sağlanmış ve kendimizden emin bir şekilde yola çıkmaktı. Hazırlık süremiz içinde de bunu layığı ile yaptığımızı düşünüyorum. 2018 yılında piyasaya hizmet vermeye başladığımız günden itibaren kendini ulusal ve uluslararası piyasada kanıtlamış çok değerli iş ortakları ile çalışmaktayız. Piyasaya açıldığımızda 9 firma ile çıktığımız bu yol da şuan 150’yi aşkın firma ile çalışıyoruz.

 

İŞİMİZ SAYILARLA DEĞİL

İş ortaklarımızla birlikte yürüttüğümüz bu süreçte sayılara hiçbir zaman takılı kalmadık elbette bizlerin asıl hedefi; iş ortaklarımızla birlikte nitelikli iş ilişkisi kurup, gelecek vadeden bir ticari ilişki sağlamaktı.” Piyasadaki yolculuğundan bu şekilde bahseden Çakır, ürün gamından ve üretim disiplininden de bahsederek sözlerine şöyle devam etti; “Firmamız esnek metal hortumların her çeşidini üretim ve kapasitesine sahiptir. Bununla birlikte seri üretimimizin büyük kısmını doğalgaz esnek metal hortumları oluşturmaktadır. Doğalgaz esnek metal hortumları üretimimizin yanı sıra yangın grubunda da farklı ürün çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Üretim kabiliyetimiz ve kapasitemiz sayesinde yine kullanılacak alana göre istenilen ölçü ve çeşitte üretim yapmaktayız.”

 

ÇOK ŞEY KATACAK

Doğalgaz hortum piyasasında aktif rol alan ve farklılığı ile adından söz ettiren firma genel müdürü Sayın Çakır; piyasadaki rekabet gücünü ve Pazar payını arttırmak  için ne gibi çalışmalar yaptıklarına, satış sonrası hizmetlerinden , gelecekteki hedeflerine kadar her konuya ayrı ayrı açıklık getirirken söyleşi sonunda cümlelerini şu sözlerle tamamladı; Doğalgaz hortum piyasasında var olduğu sürece CNR FLEKS’ in piyasaya ‘farklılığı’ ile çok şey katacağına inanıyoruz. Piyasaya ve içinde bulunan aktörlerine karşı farklı yaklaşımlarımız ile farkındalık yaratacağımızı biliyor ve bunun mücadelesini veriyoruz. Kaliteli üretim anlayışımızdan, müşteri memnuniyetimizden, çalışma disiplinimizden taviz vermeden, başarıyla sonuçlanmasını istediğimiz uzun bir yolculuğumuz var önümüzde.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Mücadelesini vermeye değer hedeflerimize ulaşma noktasında üretici bir firma olarak, üzerimize düşen ne var ise layığıyla yerine getireceğimizin farkındayız ve kendimize inanıyoruz. Doğalgaz hortum piyasası içerisinde profesyonel kadrosu ve çalışma disipliniyle adından söz ettiren firma, ticari faaliyetlerinin yanında sosyal faaliyetlerine de hız kesmeden devam ediyor. CNR Flex üretim tesisinde yaklaşık 4 saat süren söyleşi, okurlara CNR Flex’i daha yakından tanımalarına vesile olan Gastechnics ekibi ve Reklam Koordinatörü Sayın Ethem Kut’a Genel Müdür Caner Çakır tarafından takdim edilen hediye ve teşekkür ile son buldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA