Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:06:45
Advert
Advert Advert Advert
 

Yanık Ünitesi için ayrı bina

Yanık Ünitesi için ayrı bina
Advert Advert

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2008 yılında kurulan Yanık Ünitesi için yeni bina yapılacak. Hastanenin bahçesinde bulunan SGK binası yıkılarak yerine 22 yataklı yeni bir Yanık Ünitesi kurulacak

Derince’de 2006 yılında 3 çocuğun yüksek gerilim hattına kapılarak ağır şekilde yanmasının ardından kenttin gündemini meşgul eden Yanık Ünitesi uzun uğraşların ardından derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapıldı. 11 yataklı olarak inşa edilen Yanık Ünitesi, adeta Türkiye’ye hizmet vermeye başladı. Yeni Başhekim olan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın, büyük ihtiyaç olan Yanık Ünitesi’ni büyütüyor.

11 YATAK 22’YE ÇIKACAK

Sanayi kenti olan Kocaeli’nin en fazla ihtiyaç duyduğu yanık ünitesini Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi büyütüyor. 208 yılında 11 yataklı kurulan Yanık Ünitesi şimdi 22 yatağa çıkartılacak. Hastanenin bahçesinde bulunan eski SGK lojmanı Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkıldıktan sonra yerine yeni ve modern bir yanık ünitesi inşa edilecek. 1350 metrekare alan üzerine kurulacak olan yeni ünitede 22 yatak, poliklinikler, ameliyathane ve yoğun bakım ünitesi olacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA