Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 01:28:00
Advert
Advert
 

Onkoloji merkezi büyütüldü

Onkoloji merkezi büyütüldü
Advert

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinin prefabrikte hizmet veren Onkoloji Merkezi, Rotary binasının alt katına alınacak. 500 metrekare olan yeni alanda 2 hafta içinde tadilat bitecek ve hastalar daha nezih bir ortamda sağlık hizmeti olacak

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Hüseyin Şaşkın, hastanede bulunan ve şu anda prefabrik yapıda hizmet veren Onkoloji Merkezini yenileyerek modern ve daha büyük bir yer haline getireceklerini söyledi. Rotary tarafından 1999 Depreminden sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapılan binanın altına alınacak olan merkezde 24 yataklı kemoterapi tedavi ünitesi olacak.

24 YATAKLI KEOTERAPİ ÜNİTESİ

Onkoloji merkezindeki fiziki yetersizlik nedeniyle hastanede yapılan yeni çalışmada Rotary binasının alt katında 500 metrekare alanda yeni bir merkez oluşturuldu. 2 hafta içinde hizmete girecek olan yeni merkezde 24 yataklı kemoterapi tedavi ünitesi ve 4 poliklinik odası olacak. Aynı zamanda merkezde Onkoloji ile birlikte Hematoloji ve Romatoloji poliklinikleri de hizmet verecek. Aynı zamanda Hastanenin ana binasının 57inci katında bulunan Onkoloji Servisi de 7 yataktan 15 yatağa çıkartıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA