Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 05:32:58
Advert
Advert Advert
 

Harun Yakarerin İlk Şiir Kitabı Çıktı: Suya Yansıyan

Konyalı şair, yazar ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Harun Yakarer, piyasaya 2020 Ocak ayın'da çıkan yeni "Suya Yansıyan" adlı şiir kitabı satışa sunuldu.
Harun Yakarerin İlk Şiir Kitabı Çıktı: Suya Yansıyan
Advert

Harun Yakarer Kimdir? 

1988’de Konya’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Öğretmenlik görevini Kocaeli’nde sürdürmektedir. Şiirleri İtibar, Ayasofya, Yedi İklim ve Muhit dergilerinde yayımlandı. Suya Yansıyan ilk kitabıdır.

Kitap Hakkında:

Korkuluğu ölüm tehlikesi sanıyor kuşlar

Dünya bir korkuluk,ölüm muhakkak

Ağladığını göstermedin kimseye,yaşamayı denerken

Bir gözyaşı gibi sildin kendini yerin yüzünden

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA