Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 06:32:01
Advert
Advert Advert
 

MHP Kocaeli'den Vali Güzeloğlu'na ziyaret

MHP il başkan yardımcıları Vedat Kuru ve Sunay Gezer, ilimizden Diyarbakır'a vali olarak atanan Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti
MHP Kocaeli'den Vali Güzeloğlu'na ziyaret
Advert

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret eden MHP il başkan yardımcıları Vedat Kuru ve Sunay Gezer, İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Teşkilatının selamlarını Vali Güzeloğlu'na ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Güzeloğlu da MHP Kocaeli Teşkilatına selamlarını gönderdi. Vali Güzeloğlu, 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli teşkilatlarının devletinin ve milletin yanında darbeci Fettullahçı Terör Örgütüne karşı dimdik duruşu için teşekkürlerini bir kez daha iletti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA