Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 06:27:49
Advert
Advert Advert
 

Güreşçi, kulakların pasını sildi

Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun geçtiğimiz günlerde Kocaeli Kongre Merkezi’ndeki muhteşem konserinde TRT Ankara Radyosu solisti Elif Güreşçi de sahne aldı
Güreşçi, kulakların pasını sildi
Advert

TÜRK Sanat Müziği eserlerinden oluşan repertuvarıyla sahne alan Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun konserinde muhteşem bir performans ortaya koyan TRT sanatçısı Elif Güreşçi, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Söylediği birbirinden güzel şarkılarla müzik ziyafeti sunan Güreşçi, eserleri ile adeta kulakların pasını sildi.

 

KATILIMCILAR DA EŞLİK ETTİ

Neşe Sarısözen Adalı’nın şefliğinde sahne alan Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, dinleyenlere sanat müziği eserleriyle eşsiz bir sanat akşamı yaşattı. Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzel şarkılarını dinleyen konuklar, sanatçıların eserlere eşlik ederek keşifli bir akşam yaşadı. Konserde Türk Sanat Müziğinin kürdilihicazkâr, hicaz, hüzzam ve nihavent makamlarından oluşan birbirinden seçkin eserler icra edildi.

 

SANAT DOLU BİR AKŞAM

Öte yandan düzenlenen etkinliği takip edenler arasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, Kültür, Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürü Hayriye Sözer, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman da yer aldı. Etkinlik sonunda, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, koro şefi Neşe Sarısözen Adalı ve konuk solist Elif Güreşçi’ye çiçek takdim etti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA