Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 19:22:22
Advert
Advert Advert
 

Gerçek mi rüya mı? Gizemini hala koruyor

Gerçek mi rüya mı? Gizemini hala koruyor
Advert Advert

Christopher Nolan tarafından yazılıp yönetilen Inception filmi aradan yıllar geçse de hala adından söz ettirmeye devam ediyor.  Akıllarda kalan o son sahnesiyle ilgili gerçek hala gizemini koruyor.

Inception filmi rüya içinde rüya görme temeli üzerine kurulu bir bilim kurgu filmi. Filmin son sahnesinde ise yaşananların gerçek mi yoksa rüya mı olduğu kesinliğe kavuşmuyor.

Bu yüzden filmin son sahnesinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen hala rüya mı yoksa gerçek mi olduğu tartışılıyor.

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, Inception (Başlangıç) filmiyle ilgili bir açıklama yaptı.

DiCaprio, filmle ilgili şunları söyledi:

"Neler oldu? Hiçbir fikrim yok. Sanırım filmin sonu seyirciye göre değişir. Bazen yalnızca karakterine odaklanırsın. Aslında konuyla alakalı gibiydim. Ama iş Christopher Nolan'a, aklındakilere ve bunların nasıl bir araya geldiğine gelince herkes sürekli olarak bulmacayı çözmeye çalışıyordu."              

Bu açıklamadan benim çıkardığım sonuç; Filmin son sahnesinin rüya mı yoksa gerçek mi olduğu gizemini korumaya devam edecek. Eğer bana düşüncemi sorarsanız, düşüncem filmin son sahnesinin gerçek olduğu yönünde ama DiCaprio'nun dediği gibi," Sanırım filmin sonu seyirciye göre değişir."

 

Hakan ZEREY

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Dünya haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA