Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 17:37:19
Advert
Advert Advert
 

Yeniden Refah Altınokta’yı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Teşkilatı tarafından 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Altınokta Körler Derneği’ne ziyaret etti.
Yeniden Refah Altınokta’yı ziyaret etti
Advert

Arif Bulut-Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Teşkilatı mensupları 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla Altınokta Körler Derneği Kocaeli Şubesi’nin ziyaret ettiler. Ziyarete Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Nurettin Kulaksız, Yeniden Refah Partisi Engelliler Komisyonu Başkanı Fatih Caymazoğlu ve ilçe yöneticileri katıldı. Altınokta Körler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Lütfü İskeçe ve yönetimi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Yeniden Refah Partililere teşekkür ettiler.

 

HEM TANIŞTIK HEM DE ÇALIŞMALARIMIZI ANLATTIK

Ziyaret programında konuşan Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Nurettin Kulaksız, “Bu hafta Beyaz Baston Görme Engelliler haftası. Bu hafta nedeniyle Altınokta Körler Derneği’ne ziyarette bulunmak istedik. Hem tanışmak hem de partimizin engelli hakları noktasındaki çalışmalarımızı anlatmak için buradayız” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA