Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:34:33
Advert
 

Sözleşmeli memura zam Cumhur İttifakı'ndan

İzmit Belediyesi'nde çalışan sözleşmeli memurların maaşına verilecek zam oranı AK Partili meclis üyelerinin teklifi üzerine yüzde 5,49 olarak belirlendi
Sözleşmeli memura zam Cumhur İttifakı'ndan
Advert

BURÇİN SAĞLAM AYSU

İZMİT Belediyesi'nin ocak ayı meclis toplantısının ikinci birleşimi bugün saat 15.00'te gerçekleşecek. Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında yapılacak mecliste sadece bir tane gündem maddesi görüşülecek. Sözleşmeli personelin ücretleriyle alakalı komisyon kararı meclise gelecek. Bu kapsamdan sözleşmeli personel ücretlerinin tespiti ile ilgili plan bütçe komisyon toplantısı yapıldı.

 

CHP 'TABAN' İSTEDİ

Alınan bilgilere göre; İzmit Belediyesi'ndeki sözleşmeli memurlar için zam listesi belirlendi. Yine alınan bilgilere göre İzmit Belediyesi'nin CHP'li meclis üyeleri, sözleşmeli memurlar için taban ücreti teklif etti. Yani bu neredeyse hiç zam yapılmayacağı anlamına geliyor. AK Parti grubu da sözleşmeli memur maaşı zammının devlet memurları zam opranı artışında olmasını yani yüzde 5,49 olmasını istedi. Bu teklif üzerine memurların maaşına yüzde 5,49 zam yapılması kabul edildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA