Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:43:53
Advert
 

Güvenli okul uygulaması Derince’de sürdü

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube koordinesinde hazırlanan proje kapsamında, ‘Güvenli Okul Uygulaması-25’ Derince İlçesinde gerçekleştirildi. Uygulamada çeşitli suçlardan aranan 3 şahıs yakalandı
Güvenli okul uygulaması Derince’de sürdü
Advert

Abbas ÇAKAR - Kocaeli İl Emniyet  Müdürlüğü Çocuk Şube koordinesinde  hazırlanan proje kapsamında,  ‘Güvenli Okul Uygulaması-25’ Derince  İlçesinde gerçekleştirildi. Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü, Narkotik ve Asayiş Şube Müdürlükleri ekipleri ve İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin katılımıyla yapılan uygulamalarda, toplam 175 şahıs sorgulandı. Bu şahıslardan çeşitli suçlardan arandığı tespit edilen 3 kişi yakalandı. Kontrol edilen 33 umuma açık yerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadı. Ayrıca yapılan uygulamalarda kontrol edilen 11 araçtan 1 tanesi hakkında çeşitli maddelerden cezai işlem uygulandı.

 

               

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA