Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 21.09.2020 SAAT 19:33:41
Advert
 

İstifa etmedim, kürsüyü terk ettim

SUMOTAŞ Başkanı Marika Mehmet Top, üyelerle yapılan toplantıda yaşanan bir tartışmanın ardından kürsüyü terk ettiğini ifade ederken, “İstifa etmedim” dedi
İstifa etmedim, kürsüyü terk ettim
Advert

SUADİYE Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin (SUMOTAŞ) Başkanı Marika Mehmet Top üyelerle yaptığı toplantı sonrası kürsüyü terk etti. Bu olayın özellikle Suadiye bölgesinde istifa şeklinde algılanması nedeniyle üzüntü yaşadığını ifade eden Top, “Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil. Görevimin başındayım. İstifa etsem kamuoyuna açıklarım” ifadelerini kullandı.

 

KURUMSAL BİR YAPI

SUMOTAŞ’ın kurumsal bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Marika Mehmet Top, “SUMOTAŞ’ın çalıştığı önemli fabrikalar vardır. Yani muhatabımız onlar. Anlaşmalarımızın devam ettiği bir dönemde fevri davranışlar sergileyemeyiz. İstifa dedikodularının fabrikalara gitmesi de beni çok üzdü” şeklinde konuştu. Yaşanan tartışmayı da anlatan Top, “Üyelerimizle rutin toplantılar yapar ve onların görüşlerini alır, onlara bilgi veririz. Son toplantıda da ben konuşurken bazı sesler yükseldi, ben de kürsüden indim. Hepsi bu kadar. Bizim içimizde bunlar her zaman olur” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA