Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 01:42:06
Advert
 

Aygün 'Diyarbakır Annelerinin' yanında

Aygün 'Diyarbakır Annelerinin' yanında
Advert

 

Diyarbakır temasları sırasında ilk olarak Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ardından evlat nöbetini sürdüren Diyarbakır anneleri ile bir araya geldi

 

Aygün ve Güzeloğlu Bir Araya Geldi

Derincelilere söz verdiği 41 projeyi bir bir hizmete sunan ve çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Diyarbakır’a günü birlik bir ziyaret gerçekleştirdi. Diyarbakır’da önemli temaslarda bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, beraberindeki heyetle birlikte Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği görüşmede Başkan Aygün, “Vali olarak Kocaeli insanımızın gönüllerine giren ve şimdi de Diyarbakır halkına en güzel şekilde hizmet veren Valimize misafirperverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 2014-2017 yılları arasında Kocaeli Valisi olarak kentimizde görev yapan Güzeloğlu da Başkan Aygün ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ederek Kocaeli’ye selamlarını gönderdi.

 

 

Diyarbakır Annelerine Destek Ziyareti

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Diyarbakır temasları sırasında hain terör örgütü tarafından dağa kaçırılan çocuklarına kavuşmak için eylemlerine devam eden Diyarbakır annelerine destek ziyaretinde bulundu. Evlatları için 3 Eylül’de başladıkları oturma eylemine kış şartlarına aldırmadan devam eden anneler ve ailelerle bir araya gelen Başkan Aygün, “Çocuklarını hain terör örgütünün elinden kurtarmak isteyen annelerin verdiği bu mücadele çok özel, çok anlamlı. Devletimizin güçlü iradesi sizlerin yanında. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vurguladığı gibi sizlerin bu onurlu mücadelesi artık son çırpınışlarını yapan hain terör örgütüne diz çöktürecek” dedi. Başkan Aygün ve beraberindeki heyet peygamberler şehri Diyarbakır’a yaptıkları ziyaretler esnasında Eğil ilçesindeki tarihi cami ve müzeleri de ziyaret ettiler.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA