Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 03:41:20
Advert
 

70’e dayandım, durmuyorum

Kent Konseyi Emekli Meclisi’nin aile programında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “70’e merdiven dayadım ama durmuyorum” dedi
70’e dayandım, durmuyorum
Advert

Boran KAYALAR - Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi geleneksel aile kahvaltısını İzmit Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdi. Kent Konseyi Emekli Meclis Başkanı Halil Atay ev sahipliğine gerçekleşen programa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Büyükşehir Belediyesi Başkan Koordinatörü Abdullah Köktürk, KYÖD eski Başkanı Mehmet Toker ve çok sayıda davetli katıldı

 

ÜZERİMİZDE EMEĞİ ÇOK FAZLA

Programda ilk konuşma yapan Emekli Meclis Başkanı Halil Atay, “Geçmiş senelerden beri yol çıktığımız arkadaşlarımız var. Her geçen gün bu ailemizi büyütüyoruz. Türkiye’nin tek etkin olan emekli meclisi biziz. Göreve geldiğimizde İbrahim Karaosmanoğlu Başkan bize ‘Sizler işten emekli olmuşsunuz ama hayattan emekli olamamışsınız’ demişti. Daha evvel görev yaptığı sürece her konuda bize çok büyük destekleri oldu. Bizi bugün de yalnız bırakmadığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Bizim içi hem belediye başkanı hem öğretmendi. Bizim üzerimizde emeği çok fazla” dedi.

 

GÜZEL BİR ÖMÜR YAŞARIZ

Emekli Meclis Başkanı Halil Atay’ın ardından konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkan Koordinatörü Abdullah Köktürk ise “Emeklilik anlayışı Türkiye’de çok yanlış anlaşılıyor. Hayatımızın sonuna kadar yapacağımız o kadar şey var ki. Bağ, bahçe var. Bunu sağlıklı şekilde yaparsak güzel bir ömrü hep birlikte yaşarız” dedi.

 

SAĞLIK ÇOK ÖNEMLİ

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ise şu ifadelere yer verdi: “12 yıldır emekli maaşı alıyorum. Emeklilik bir köşeye çekilmiş anlayışı dünyamızı karartır. Umudumuzu yitirdiğimizde her şeyi yitiririz. 70’e merdiven dayadım ama durmuyorum. Hem bireysel olarak hem aile olarak hem de sosyal sorumluluk olarak yapacak çok şeyim var. Beyin olarak tecrübe olarak hayatın zirvesindeyiz. Bu birikimleri gençlerimizle paylaşabiliriz. Sağlık çok önemli, onu yitirmemeliyiz. Sağlıklı beslenmeli ve hareket etmeliyiz.”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA