Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 02:08:06
Advert
 

Juliet geliyor

Juliet geliyor
Advert

Deniz Çakır ile Engin Alkan’ın birlikte rol aldığı Tarla Kuşuydu Juliet, 24 Şubat Pazartesi günü saat 20.00'de Sabancı Kültür Merkezi'nde tiyatro severlerle buluşacak.

 

Oyun, Shakespeare’in ünlü aşıkları Romeo ve Juliet’i günlük hayatta ve çığrından çıkmış bir evlilik içinde, bambaşka bir yorumla sahneye taşıyor.

 

Usta tiyatrocu Engin Alkan’ın yıllar önce Şehir Tiyatroları’nda da yönettiği ve rol aldığı sürprizli, müzikli komedi oyunu Tarla Kuşuydu Juliet, Ezop Sahne prodüksiyonu ve Engin Alkan rejisiyle yeniden tiyatro severlerle buluşuyor. Deniz Çakır’ın hem Juliet hem de dadı rolünde; Engin Alkan’ın ise hem Romeo hem de rahip rolünde seyirci karşısına çıkacağı oyunda Shakespeare rolünü Fatih Al, çiftin kızı Lukretia rolünü ise Mert Şişmanlar üstleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA