Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.02.2020 SAAT 10:28:57
Advert
 

Kandıralılardan çöp tesisi eylemi!

Kandıralılardan çöp tesisi eylemi!
rek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak yeni çöp tesislerinden birisinin Kandıra F Tipi Cezaevi’nin hemen güneyinde Akçakeseler ile Hayvan Barınağı arasındaki
alan olarak belirlenmesi ardından Kandıralıların duruma tepki göstermişti. Bölge STK’ları ve köylüler bugün Sarıhocalar Sapağı'nda bir araya geldiler. Kandıralılar, “Bölgemizde çöp değil hayat istiyoruz” diyerek çöp entegre tesisine karşı olduklarını tekrarladılar.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA