Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 03.04.2020 SAAT 23:24:58
Advert
Advert
 

İzmit Encümeni'nde kiralamalar tamam

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında gerçekleştirildi
İzmit Encümeni'nde kiralamalar tamam
rek

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında makam toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan toplantıda İzmit Belediyesine ait 7 adet yerin kiraya verilmesi işinin ihalesi gerçekleştirildi.

 

5 İŞ YERİ KİRALANDI

İhalede Yahyakaptan Mahallesinde bulunan iki ATM yerinden birinin muhammen bedeli artırılarak aylık 2,510 TL’ye, bir diğer ATM yeri ise muhammen bedeli değişmeden aylık 2,500 TL’ye 3 yıl süreyle kiralandı. Kuruçeşme Doğan Mahallesi Lozan Caddesinde bulunan Kuruçeşme Doğan Taksi Durağı aylık 380 TL olan muhammen bedeli artırmadan 3 yıl süreyle, Yenimahalle İlke Sokak’ta bulunan açık spor tesisi muhammen bedeli artırmadan aylık 5,500 TL’ye 5 yıl süreyle ve Şahinler Mahallesi Çiftlik Mevkiinde bulunan bir iş yeri yine muhammen bedeli artırmadan 3 yıl süreyle 350 TL’ye belediyeye ait yerleri kiraladılar. İhaleye çıkarılan bir iş yeri ve dernek lokali yeri talipli bulunmadığı için 3 Şubat Pazartesi tarihinde yapılacak encümen toplantısında pazarlık usulüyle kiralanacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA