Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 27.09.2020 SAAT 23:21:06
Advert
 

Şevki Demirci'nin ihraç kararı onandı

Eski Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin ihraç konusu AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu tarafından onaylandı. Böylelikle Şevki Demirci partiden kesin olarak ihraç edildi.
Şevki Demirci'nin ihraç kararı onandı
Advert

Bilindiği üzere Eski Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, parti büyüklerine hakaretten dolayı AK Parti Kocaeli İl Disiplin Kurulu’na sevk edilmiş ve Kocaeli’ndeki kurul üyeleri oybirliği ile kesin ihraç kararı almış ve dosyayı genel merkeze göndermişti. Bir süredir devam eden ihraç sürecine nokta konulmuş oldu. Elde edilen bilgilere göre Şevki Demirci’nin AK Parti’den ihracı genel merkez tarafından onandı. Bununla alakalı dosyanın da AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’na ulaştığı öğrenildi. Böylelikle Demirci için AK Parti defteri kapanmış oldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA