Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 22:59:01
Advert
 

Güneş hakkında çıkan iddialara yanıt verdi

Güneş hakkında çıkan iddialara yanıt verdi
rek

CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş hakkında çıkan Kanal İstanbul arazisinden arsa satın aldığına dair iddialara cevap verdi.

Soysal medya hesabından konu hakkında açıklama yapan Güneş şu ifadeleri kullandı:

Deli saçması işler. Ben o arsayı aldığımda AK Parti kurulmamıştı bile. Bu yandaş medya nasıl iftira eder anlamıyorum, elinizde tapu tarihi de mi yok. Yalana bak, yalana! Hadi bize tazminat çıktı. Dava açabiliriz. Tapu işlemleri 26.12.2003’te tamamlanmış bir arsanın Kanalİstanbul ile ne alakası olabilir? İnsaf! Tamam Kanal İstanbul bizi zengin edecekse, biz de diyoruz ki “yapma, bu işten var geç. Hem bizi zengin etme, hem de İstanbul’u rezil etmemiş olursun”.

Yoldaş yandaş olmamalı. Burası 2003 yılında amca kızı rahmetli Şerifnaz Bilgin’den alındı. Kanal Istanbul filan yoktu. Birkaç yıl önce AKP’li belediye o bölgeye imar verdi. Ama benim parselime kadar! Ne Kanalı?! Bu arsanın alınışında AK Parti kurulmamıştı bile. Daha önce takasla alınan ve 2003’te tapuya işlenen arsaya AK Parti’li Arnavutköy belediyesi haksızlık yaptı. Yolun (haritada kırmızı) sağ tarafına imar verdi. Soluna vermedi. Oysa sol tarafta herkes inşaatını tamamlamıştı. Bizi madur ettiler.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA