Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 01:48:15
Advert
 

Patlayan telefon alev alev yandı

Kocaeli İzmit İlçesinde bulunan bir telefon teknik servisinde, tamir edilen telefon aniden patlayarak alev aldı. Telefonu tamir eden teknisyen şans eseri olayı yara almadan atlattı. Teknisyeni şok eden anlar ise iş yerinin güvenlik kameralarına an ve an yansıdı.
Patlayan telefon alev alev yandı
Advert

Abbas ÇAKAR-İzmit İlçesi Ömer ağa Mahallesinde faaliyet gösteren bir cep telefonu teknik servisinde, telefon edilen bir telefonun patlaması sonucu,  teknisyenin yaşadığı şok dolu dakikalar an ve an güvenlik kameralarına yansıdı. Tamir için  iş yerine bırakılan telefonu kontrol eden  teknisyen Ömer Karabıyık, cep telefonu bir anda patlayıp alev aldı. Şans eseri teknisyen Karabıyık yaralanmaktan son anda kurtuldu.

 

BAŞIMA İLK DEFA GELDİ

Olayı şans eseri yara almadan atlatan Karabıyık, yaşadığı  o anları şu şekilde anlattı. "Müşterimiz cihazın bataryasını değiştirmek için bize bıraktı. Ancak telefonun bataryasının aşırı derece de şişik olması beni de şüphelendirdi. Cihazı alıp servise getirdim. Batarya konektörünü birbirinden ayırdık. Ekran kendiliğinden kalktı. Batarya konektörünü söktükten sonra bataryayı ilk müdahaleyi gerçekleştirdiğim anda batarya alev aldı. Başıma ilk defa böyle bir şey geldi.  Hemen masanın üzerinden yere attım ve diğer cihazların yanından uzaklaştırdım. Şans eseri yara almadım” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA