Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 01:17:40
Advert
 

Çöp tesisi 2 istifa daha getirdi

Akçakese Mahalle Muhtarı Osman Akdeniz ve Pirceler Mahalle Muhtarı Erol Sert, çöp depolama tesisine tepki olarak AK Parti'den istifa etti
Çöp tesisi 2 istifa daha getirdi
Advert

Ünal CANKURT - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin çöp depolama tesisinin Kandıra'da yapılacağını duyurması üzerine AK Parti'den istifalar geldi. Akçakese Mahalle Muhtarı Osman Akdeniz ve Pirceler Mahalle Muhtarı Erol Sert de alınan karara tepki olarak AK Parti üyeliğinden istifa etti. Muhtarlar, yaptıkları açıklamada köy halkının çöp depolama tesisine büyük tepki gösterdiğini ve mahallerinde AK Parti'ye üye olan herkesin istifa kararı aldığını söyledi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA