Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.02.2020 SAAT 19:43:24
Advert
 

Askerlik yerleri açıklandı

Askerlik yerleri açıklandı
rek

Askere gidecek adayların merakla bekledikleri büyük gün geldi, askerlik yerleri bugün belli oldu. 2000/1 Şubat celbinde silah altına alınacak olan yükümlülerin askerlik hizmetini yerine getirecekleri kışla ve birlikler internet üzeriden yayınlandı. E-Devlet askerlik yerleri sorgulama sayfasından öğrenilebileceği belirtilmişti. Peki, askerlik yerleri nasıl sorgulanacak?

 

Askerlik yerleri sorgulama ekranı MSB’nin önceden de ilan ettiği gibi bugün açıklandı. 2000/1 celp döneminde gerçekleştirecekleri askere gidecekler ve bedelli askerlik başvurusu yapanlar için askerlik yerlerini öğrenecekleri büyük gün geldi ve e-Devlet üzerinde sorgu işlemleri başladı. Milli Savunma Bakanlığı’nın (MSB) bedelli askerlik ve 2000/1 celp dönemiyle ilgili detayları paylaştı. İşte, 2020 askerlik celp yerleri hakkında detaylar….

 

ASKERLİK YERLERİ AÇIKLANDI

Askerlik yerleri açıklandı ve e-Devlet üzerinden sorgu işlemleri başladı. Aşağıdaki link üzerinden giriş yaparak askerlik sevk yerlerini öğrenebilirsiniz.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.1225 TL 6.0981 TL
Euro
EURO
6.6140 TL 6.5876 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA