Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 02:03:57
Advert
 

Eşini kaybeden müdürden duygulandıran paylaşım

Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Özdemir’in emekli polis olan eşi Yeşim Özdemir hayatını kaybetti.Eşini kaybeden Özdemir’in sosyal medyada yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı
Eşini kaybeden müdürden duygulandıran paylaşım
Advert

Abbas ÇAKAR - Kocaeli’nde uzun yıllardan bu yana görev yapmakta olan Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Özdemir’in 1 çocuk annesi olan eşi Yeşim Özdemir, bir süre önce yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat etti. Kendiside emekli polis memuru olan Yeşim Özdemir’in cenazesinin Çankırı  ili Bayramören Dalkoz Köyü’nde toprağa verileceği öğrenildi.

 

 

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Eşinin ölümü ardından bir mesaj paylaşan Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Özdemir, yazdıkları ile duygulandırdı. Özdemir’in mesajı şu şekilde oldu;“Canım... 25 yıl, çeyrek asır bana hayat arkadaşlığı, sevgili, eşlik yapan, her zaman üzerimizde desteğini esirgemeyen, iyi-kötü günümüzde her zaman yanımızda bulunan... Oğlum Atahan Öktem Özdemir’in sevgili annesi, karım, vatanı milleti için, fedakarlıkla bir fiil 28 yıl görevini yapan emekli polis memuru eşim Ersin Yeşim Özdemir'i hâkka uğurluyoruz. Mekanın cennet olsun.. Biz senden razıydık, Allah da senden razı olsun.. Canım karım.. seni Allah’a emanet ediyoruz..”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA