Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 02:27:49
Advert
 

Haldızlar Peugeot SUV 2008'i görücüye çıkardı

Peugeot Haldızlar, SUV 2008 modelinin satışına başladı. İç tasarımı, teknolojisi, motor seçenekleri ve kişiselleştirme özellikleri ile Peugeot’un en son modelinin lansmanı Peugeot Haldızlar’da gerçekleştirildi
Haldızlar Peugeot SUV 2008'i görücüye çıkardı
Advert

PEUGEOT SUV 2008 modeli; Active, Allure, GT-Line donanımı ile Peugeot Haldızlar’da satışa sunuldu. Sıra dışı deneyim ve motor seçeneklerine sahip Peugeot SUV 2008, iç tasarımı, teknolojisi, motor seçenekleri ve kişiselleştirme özellikleri ile kendi alanında en iyisi olarak gösteriliyor. Peugeot’un en son modelinin lansmanı Peugeot Haldızlar’da gerçekleştirildi.

 

YOĞUN KATILIM

Lansmana Haldız Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Haldız ve Veli Haldız, Peugeot HaldızlarGenel Müdürü Recep Haldız, Müşteri İlişkileri Yöneticisi Goncagül Armutcuoğlu, Haldız İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Sedat Bayar, Haldız Grup Kurumsal İletişim Sorumlusu Pınar Korkmaz, Özgür Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut, İdari Müdür Levent Kadıoğlu, eski AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Demokrat Kocaeli Gazetesi Genel Müdürü Kadir Genç, Peugeot bayi ve Haldız Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı. Lansmanda tanıtımı yapılan 3 donanım tek tek davetliler tarafından incelendi.

 

ALANININ EN İYİSİ

Peugeot SUV 2008 benzinli 1.2 Purotech 130 ht 6MT, 1.2 Purotech 130z hp EATB, dizel 1,5 BlueHDİ 100 hp 6MT, 1.5 BlueHDİ 130 hp EATB motor seçenekleri ile Peuguot Haldızlar’da satışa başladı. Akıcı ve güçlü çizgileri, yerden yüksekliği ile yeni bir tarzı da ortaya koyan olan Peugeot SUV 2008’in lansmanında Active, Allure, GT-Line donanım tanıtımı gerçekleştirildi. Artırılmış hassasiyet, ultra akıllı suv, geniş açılı görüş, focal ses sistemi, konforlu iç mekan, geniş ve erişimi kolay bagajı ile kendi alanın en iyisi.

 

 

ÜSTÜN PERFORMANS

Güvenlik açısından da yeni sisteme sahip olan Peugeot SUV 2008, dalgınlık anında şeritten çıkmanızı önleyen teknolojisine ve otomatik frenleme sistemine sahip bir model. Aydınlatma yakıt ekonomisi ve karbondioksit emisyonları bakımından çok sıkı şartlara uygun olarak üretilen yeni SUV, markaya özgü en iyi bilgi birikiminin yarı sıra, yol tutuşu, manevra kabiliyeti, akustik ve termal konfor açısından üstün performans sunuyor. Peugeot’un yeni modelini eşsiz deneyimi için Peugeot Haldızlar’a uğramanız yeterli.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA