Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 00:58:47
Advert
 

Prometeon Türkiye'de emeklilik töreni

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve iş makinesi lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye’de 20 emektar çalışan fabrikada gerçekleştirilen törenle emekliliğe uğurlandı
Prometeon Türkiye'de emeklilik töreni
Advert

PİRELLİ marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye’nin İzmit’teki fabrikasında 16-30 yıl arası görev yapan ve emekliliğe hak kazanan çalışanlar, Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Bahadır Özer, İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp ve Lastik-İş Genel Başkanı Alaattin Sarı’nın katıldığı törenle emekli oldular.

 

HAZIR BULUNDULAR

Prometeon Türkiye İzmit Fabrikası’nın sosyal tesislerinde düzenlenen törende, Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Bahadır Özer,İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp, Kalite Direktörü Alper Tokalp, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Genel Merkez yöneticileri Necdet Ulusoy, Alperen Şakacı, Lastik-İş Sendikası işyeri temsilcileri, kısım şefleri ve bir grup fabrika çalışanı hazır bulundular.

 

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Bahadır Özer, İnsan Kaynakları Direktörü Alper Tokalp, Lastik-İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı yaptıkları konuşmalarda, emektar çalışanlara tüm emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ederek, emeklilik hayatlarında aileleri ile birlikte mutluluklar diledi. Konuşmanın ardından emekli olanlara plaketleri takdim edildi.

 

24 Ocak  tarihinde Prometeon Türkiye’den emekli olan isimler

Erdem Şirin, Metin Gündoğdu, Tunç Gökşen, Gürkan Özbayrak, Numan Aslan, Hüseyin Sezgi, Oktay Yıldız, Aydın Çeçen, Erol Kayaalp, Erol Sert, Bayram Ali Topçu, Murat Çölak, Emin Kubilay Sadıç, Ferda Erkurt,Raif Çelik, İlhan Akkarpuz, Ünal Özmural, Sabri Şanlı, Kemal Şakar.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA