Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 21.09.2020 SAAT 19:14:44
Advert
 

Yıldırım il için yola çıktı

CHP’de il başkan adayı olması beklenen isimlerin başında gelen İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, delegelere mesaj attı
Yıldırım il için yola çıktı
Advert

CHP’de il başkan adayı olması beklenen fakat kamuoyuna “Aday olacağım” açıklaması yapmayan İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, delegelere ilginç bir mesaj attı. Yıldırım bu mesajda aday olduğunu ifade etmese de, bu yönde bir imada bulundu.

 

HAYIRLI OLSUN

Selman Yıldırım’dan il delegelerine gönderilen SMS’te şu ifadelere yer verildi: “Yerel seçimlerde iktidar iddiasını güçlü bir şekilde ortaya koyan partimizin demokrasi şölenine dönüşen ilçe kongrelerinde il delegesi seçilen arkadaşım sayın … …; Atatürk’ün izinde 6 Ok’un ışığında yapacağınız tercihin partimiz, kentimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Selman Yıldırım”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA