Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 01:53:35
Advert
 

KOBİS bisikletlerine zarar veriyorlar

KOBİS bisikletlerine zarar veriyorlar
Advert

Gölcük’te geçtiğimiz yıl Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklı Sahili’nden sonra Anıtpark’ta da hizmet vermeye başlayan KOBİS bisikletleri kendini bilmezler tarafından zarar görüyor.

 

Gölcük'e getirildiği günde bugüne kadar binlerce vatandaşın tercih ettiği KOBİS bisikletleri kendini bilmezler tarafından zarar görüyor. Anıtpark’ta bulunan bisikletlerin bazılarının oturma yerleri bıçakla kesilerek zarar verilmiş durumda. Bisikletlere zarar veren kişilere tepki gösteren duyarlı vatandaşlar, ‘Bu kadarı da olmaz’ dediler.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA