Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 21.09.2020 SAAT 18:42:05
Advert
 

Aşkın resmen aday

CHP İzmit Gençlik Kolları'na Ahmet Sefa Aşkın aday olduğunu resmen açıkladı
Aşkın resmen aday
Advert

Boran KAYALAR-CHP İzmit İlçe Başkanlığı seçiminin tamamlanmasının ardından sıra gençlik kollarına geldi. CHP İzmit Gençlik Kolları Başkanlığı için CHP İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Aşkın’ın oğlu Ahmet Sefa Aşkın resmen aday olduğunu açıkladı

Aşkın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
"Değerli İzmit Halkı ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş genç kardeşlerimiz;
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden aldığımız güç ve inançla, genç kardeşlerimiz ile birlikte onurlu bir yola çıkmış bulunuyoruz.
“Bütün ümidim gençliktedir.” sözleriyle, fikirlerimizde ve vicdanlarımızda bizlere memleket uğruna kutsal bir görev veren Atatürk’ün izinde, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylığımızı sizlerle paylaşmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.
#İzmitAşkına sloganıyla çıktığımız yolda, İzmit İlçe Örgütümüz ile omuz omuza vererek, İzmitimize ve güzel ülkemize layık olabilmek amacıyla var gücümüzle çalışmak, partimizin sesini memleketin dört bir yanında duyurmak ve geleceği hep birlikte inşa etmek yegane hedefimiz.
Yerel seçimlerde partimizin İzmit’te yakaladığı başarıyı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ülke genelinde iktidar ile taçlandırmak ise temel sorumluluğumuz.
Gençliğimizin göz bebeği, güzel İzmit’in tüm mahallerinde bizlere destek olan, “bir adım öne atılmak” için bizlere cesaret veren ve partimizin iktidar yürüyüşünde bizlere omuzdaşlık eden partimizin emektar gençliğine bu süreçteki katkılarından dolayı en içten duygularımızla teşekkür ediyoruz.
Gençlik Kolları Kongre sürecimizin, evrensel demokrasi değerleri ile yetişmiş CHP Gençliği’ne yakışan bir olgunlukla, saygı ve sevgi çerçevesinde geçmesi adına sorumluluklarımızın farkındayız.
Bu süreçte aday olmayı düşünen her bir genç kardeşimize bugünden başarılar diliyor ve partimizden edindiğimiz örgüt bilinci ve kardeşlik kültürüyle sevgilerimizi iletiyoruz.
İzmit İlçe Gençlik Kolları Kongremizin partimize ve ülkemizin geleceğinde hayırlara vesile olması dileğiyle; saygılar sunarız."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA