Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 27.09.2020 SAAT 22:52:21
Advert
 

KOGACE'den deprem bölgesindeki gazetecilere destek

KOGACE'den deprem bölgesindeki gazetecilere destek
Advert

Elazığ'da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından vatandaşlar ve devlet kurumları birlikte hareket etmeye devam ediyor. Özellikle vatandaşların depremzedeler için bütün imkanlarını seferber etmeleri sosyal medyada büyük beğeni topladı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'de deprem bölgesinde zor şartlarda görev yapan gazeteciler için kışlık polar gönderme kararı aldıklarını sosyal medyada duyurdu.

 

İşte Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nin o paylaşımı;

Elazığ ve #Malatya daki meslektaşlarımız desteklerinizi bekliyor!
Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası Elazığ ve Malatya'daki cemiyet başkanlarımızla iletişime geçerek depremde binlerce hemşehrisini kaybetmiş bir il olarak her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ettik.Yönetim olarak havaların soğuk olması nedeniyle deprem bölgesinde zor şartlarda görev yapan meslektaşlarımız için kışlık polar gönderme kararı aldık. Bu kapsamda KOGACE Yönetimi olarak 50 polar aldık.Sizde kampamyamıza destek olmak için Cemiyet Başkanımız Cemal Kaplan ile iletişime geçebilirsiniz. Cemal Kaplan 0532 296 12 16 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA