Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 27.09.2020 SAAT 22:48:05
Advert
 

CHP’de gençlere bir aday daha

CHP İzmit İlçe Gençlik Kollarının kongre tarihi netleşmese de şimdiden iki aday çıkmış durumda. Geçtiğimiz gün adaylığını açıklayan Ahmet Sefa Aşkın’ ın ardından Ahmet Ömer Kavut’ da adaylığını açıkladı
CHP’de gençlere bir aday daha
Advert

Boran KAYALAR - CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları kongresi için geçtiğimiz gün adaylığını açıklayan Ahmet Sefa Aşkın’ ın ardından Parti Okulu Eğitmeni  Ahmet Ömer Kavut’ da adaylığını resmen açıkladı.  Kavut adaylığını şu sözlerde açıkladı,” Bildiğiniz üzere önümüzde gençlik kolları seçimleri var. Bu süreçte bizler gençlik kolları başkanlığını yalnızca partiye gelen alışılmış yüzleri sürece dahil etmek olarak değil, bugün yaklaşık 400.000 nüfusa ulaşmış İzmit’te yani kentimizde bulunan partili olsun ya da olmasın, bize oy versin ya da vermesin lise çağından başlayarak bütün gençlerin kanaat öncülüğünü üstlenecek bir yapı olarak görüyoruz. Bu misyon ile İzmit’imizin 102 mahallesinde bulunan bütün gençlerin sesi olabilmek adına yola çıkıyoruz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır.” dedi.

 

 

GELECEK MESELESİDİR

Kavut,” Memleketimizin içerisinde bulunduğu durumun rehaveti su götürmez bir gerçektir. Bu memlekette artık gelecek kaygısından öte yaşam kaygısına, telaşına düşürülmüş gençler var.Bu memlekette 19 yaşında sokak ortasında dövülerek canına kıyılan Ali İsmail Korkmazlarımız var, Abdullah Can Cömertlerimiz (Abdocanımız) var, Berkin Elvanlarımız var. Haince katledilen Özge Can Aslanlarımız, Ceren Özdemirlerimiz var. Bu memlekette binlerce ailenin ve gencin emekleriyle ve fedakarlıklarıyla dolu eğitim hayatları sonrasında işsiz kalan binlerce diplomalı gencimiz var.Hal böyleyken gençlik meselesi hiç şüphesiz memleketimizin de, partimizin de gelecek meselesidir” dedi

 

 

GÜLÜMSEYEN İZMİT İÇİN

Son olarak Kavuti” Tüm bu sorunların yanı sıra partimizin gençliğine düşen de ezilenin sesi, yoksulun aşı, kimsesizlerin kimsesi olabilmektir. Tüm partililerimizin ve yurtseverlerin çocuklarına örnek gösterebilecekleri bir gençlik kolları yapılanmasına öncülük etmek üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Ben değil biz diyerek partimizi iktidara taşıyacak üretkenlikle ve çalışkanlıkla gece gündüz demeden elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Tüm bu bilinç ve anlayışla Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na adayım. Gülümseyen bir İzmit’in, gülümseten bir gençliği hakkettiğini düşünüyorum.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA