Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 22:35:00
Advert
 

Umudunu hiç kaybetmiyor!

Derince’de yaşayan ve küçük yaşta kansere yakalanan 11 yaşındaki Barış’ın tedavi masrafları için ailesi yardımseverlerden destek bekliyor
Umudunu hiç kaybetmiyor!
rek

Mine ARSLAN - Kocaeli’de artan kanser vakaları artık çocuklarda da çok sık görülmeye başladı. Henüz 11 yaşında olan Barış’ta bu çocuklardan sadece birisi. 2017 yılının Mart ayında yakalandığı amansız hastalıkla 6 ay mücadele eden ve  hayatına kaldığı yerden devam eden  Barış geçtiğimiz ekim ayında hastalığın tekrar nüksetmesiyle birlikte tekrar tedavi görmeye başladı. Umuttepe’de yer olmadığı için Barış’ın tedavisine Acıbadem hastanesinde devam ediliyor fakat ailesinin maddi açıdan daha fazla dayanacak gücü kalmadı.

 

UMUTTEPE’DE YER BULAMADI

Yakalandığı hastalıkla başa çıkmak yeterince zorken Barış’ın yaşadığı sıkıntılar bununla bitmiyor. Kemoterapi alması gereken Barış Unuttepe’de bir türlü yer bulamıyor. Yaşadığı sıkıntıları dile getiren Barış, “Az önce Umuttepe’yi aradık, yatarak kemoterapi almam lazım. Yine yer yokmuş. Arayıp haber vereceğiz dediler, kim bilir ne zaman yer olur. İyileşmem için ben uğraştıkça bir şeyler ters gidiyor. Ama inadına ben kazanacağım. Hani hastaneler rahatlamıştı her şey kolay oluyordu” ifadelerini kullandı.

 

 

HALUK LEVENTTEN YARDIM İSTEDİ

Ailesinin maddi olarak çok zorlandığını ve tedavi masraflarını karşılayamaz hale geldiğini belirten Küçük barış AHBAP Platformu Başkanı Haluk Levent’ten yardım istedi. Barış, “Haluk abi Kocaeli’de kanser tedavisi görüyorum. Annem artık tedavi masraflarıma yetemiyor. Maddi olarak çok zor durumdayız, iyileşmem için düzenli tedavi olmam gerekiyor. Birlikte başaracağız dediğiniz gün bana umut oldunuz. Lütfen yardımcı olun” dedi. Yardım etmek isteyenler 0543 217 41 78 numarasından Barış'ın annesine ulaşabilir.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA