Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 12:58:37
Advert
 

Eski kaymakamlık yerine semt meydanı yapılıyor

Başiskele Belediyesi, eskiden Başiskele Kaymakamlığı olarak kullanılan binayı yıkarak ilçeye yeni bir semt meydanı kazandıracak.
Eski kaymakamlık yerine semt meydanı yapılıyor
Advert

Başiskele Kaymakamlığı'nın yeni yerine taşınmasından sonra yapılan incelemelerin ardından Barbaros Mahallesinde bulunan, yapısal sorunları olması dolayısıyla yıkılması yönünde rapor hazırlanan eski kaymakamlık hizmet binası için yıkım ihalesi açıldı. Başiskele Belediyesi'nde 27 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen açık teklif usulü ihaleye 10 istekli firma katıldı. İhale sonucunda Eski Kaymakamlık Binası yıkım işi ihalesini en uygun bedel ile Haydaroğlu Yıkım İnşaat Hafriyat firması kazandı. Barbaros Mahallesi 183 Ada 2 No'lu Parsel'de bulunan Eski Kaymakamlık Binası yıkım işi tamamlandıktan sonra Mavi Yeşil Başiskele'nin doğasına ve halkın ihtiyaçlarına uygun yeni bir semt meydanı yapılması planlanıyor. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA