Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 19:06:09
Advert
 

Erzurumlularda Gözütok güven tazeledi

Derince İbni Sina Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Erzurumlular Derneği'nin olağan genel kurulu yapıldı. İki adayın yarıştığı kongrede mevcut başkan Avni Gözütok yeniden dernek başkanı seçildi
Erzurumlularda Gözütok güven tazeledi
Advert

DERİNCE İbni Sina Mahallesi'nde bulunan Kocaeli Erzurumlular Derneği’nin olağan genel kurulu yapıldı. Dernek binasında gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Avni Gözütok ile şair-yazar Köksal Güler yarıştı. 636 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu kongrede, 298 üye oy kullandı.

 

GÜVEN TAZELEDİ

İki adayın yarıştığı kongrede katılım yoğun oldu. Divan başkanlığını Azmi Cihat Hatipoğlu’nun yaptığı kongrede her iki başkan adayı hedeflerini açıkladı. Konuşmaların ardından oylamaya geçildi. Kongrede, 10 yıldan bu yana dernek başkanlığını yürüten Avni Gözütok, 230 oy alırken, Köksal Güler’e ise 68 oy çıktı. Kongreden sonra seçimi kaybeden Köksal Güler, seçimi kazanan Avni Gözütok’u tebrik etti, başarılar diledi. Kongrede divan başkanlığını yürüten Azmi Cihat Hatipoğlu ise, kongrenin seviyeli geçmesinden dolayı tüm üyelere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

 

YÖNETİM KURULU

Avni Gözütok (Başkan)

Doğan Şimşek

İsa Balcı

İbrahim Deniz

Naci Mutlu

Osman Nuri Koçak

Erdal Kökçam

Yavuz Selim Aydın

Emre Kaya

Cengiz Çalışkan

Muhsin Kaya

DENETİM KURULU

Bayram Yıldırım

Hasan Aydın

Bekir Coşkun

 

DİSİPLİN KURULU

Necmettin Uçar

Zeki Akalın

Nedim Yavuz

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA