Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 16:48:48
Advert
 

ADD, Kandıra’ya yeni şube açıyor

ADD, Kandıra’ya yeni şube açıyor
Advert

ATATÜRKÇÜ Düşünce Derneği (ADD), Kocaeli’deki yapılanmasını sürdürüyor. Bu kapsamda dernek genel merkezinin onayı ile Kandıra’da da yeni şubenin kurulacağı belirtildi. Buna göre ilçede kurulacak olan temsilciliğin başkanının da belirlendiği belirtildi.

 

 

TEMSİLCİ ATANDI

Yapılan değerlendirmelerin ardından ADD Kandıra’nın başına bir süredir ilçede ikamet ettiği öğrenilen ve ADD bursu ile gördüğü yüksek tahsilini mimar olarak tamamlayan Zeliha Yalçıntuğ’un atandığı kaydedildi. ADD Genel Merkezi’nin de onay verdiği temsilciliğin açılış tarihinin kısa zamanda belilerleneceği kaydedildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA