Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 17:26:54
Advert
 

Adalet Komisyon Başkanı savcı adaylarıyla buluştu

Adalet Komisyon Başkanı Hakim Muhiddin Paça, 24’ncü dönem hakim ve Cumhuriyet Savcısı adayları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.
Adalet Komisyon Başkanı savcı adaylarıyla buluştu
Advert

Kocaeli Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, 24’üncü dönem Hakim ve Cumhuriyet savcısı adaylarıyla tanışma toplantısı düzenledi. Kocaeli Adliyesi içerisinde bulunan Hâkim-Savcılar yemekhanesinde gerçekleştirilen toplantıya 24. dönem Hakim ve Cumhuriyet savcılarından 18 aday katıldı. Mesleki hayatı boyunca edindiği tecrübeleri adaylarla paylaşarak tavsiyelerde bulunan Paça, görevlerinin hayırlı olması temennisiyle başarılar diledi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA