Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 18:01:14
Advert
 

Özpir’den görkemli tanıtım

Damla Özpir, ilk kitabı “Ruhun Burada mı?”yı tanıtıp imzaladı. Görkemli törene çok önemli isimler katılım sağladı
Özpir’den görkemli tanıtım
Advert

DAMLA Özpir’in ilk kitabı, “Ruhun Burada mı? / Ben’in Künhüne Varmak” adlı kitap, Aralık Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı. İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren ve kişisel gelişim / psikoloji alanında çalışmalar yapan Damla Özpir’in ilk kitabı için Wellborn Otel’de lansman ve imza günü düzenledi. Gelirlerinin Engelsiz Yaşam Vakfı’na bağışlandığı kitabın tanıtımına çok önemli isimler katılım sağladı.

 

 

ÖNEMLİ İSİMLER

Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakaslan, Vakıf Genel Sekreteri Tayyar Işıksaçan, Ünlü Organizatör Ahmet San, Yazar Tayfun İkan, Aralık Yayınları’nın sahibi Rıdvan Özalp, Gölcük Rotary Kulübü Başkanı Işıl Atun, İMEAK DTO Kocaeli Şubesi Meclis Başkanı Kürşat Bal ve KOÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İhsan Karlı, lansmana katılan isimler arasındaydı.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Kaplakaslan, yaptığı konuşmada, kitabının gelirlerini Engelsiz Yaşam Vakfı’na bağışladığı için Özpir’e teşekkür etti. Özpir ise, kitabın her satırının ruhunu yansıttığını ifade ederek, “Bu ilk kitabım. Ben Damla Özpir olarak, bu kitapta olduğu gibi bundan sonra da adımı taşıyacak kitaplarımla Engelsiz Yaşam Vakfı’nın yanında olacağım” dedi. “Ruhun Burada mı?” adlı çalışmasının psikolojik öğeler taşıdığını ifade eden Damla Özpir, “Kitabı okuyan herkesin etkileneceğine, psikolojik açıdan önemli katkılar alacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA