Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 02:15:28
Advert
 

CHP Kartepe’de Demir kadın kolları başkanı oldu

CHP Kartepe İlçe Kadın Kollarında, coşkulu bir kongre ile Ayla Aydın Demir başkanlık koltuğuna oturdu
CHP Kartepe’de Demir kadın kolları başkanı oldu
Advert

CHP Kartepe İlçe Kadın Kolları’nın kongresine ilgi büyük oldu. Mevcut Başkan Kurtuluş Versan’ın tekrar aday olmadığı kongreye önceki dönem ilçe yöneticisi Ayla Aydın Demir’in tek aday olarak girdi. 511 kadın üyenin oy kullanma hakkının olduğu kongrede 80 üye oy kullandı. Kullanılan oyların hepsini alan Ayla Aydın Demir CHP Kartepe Kadın Kolları İlçe Başkanlığına seçildi.

 

GÜÇLÜ KADRO

Kartepe Kadın Kolları kongresine tek aday olarak giren Ayla Aydın Demir’in yönetim listesi dikkat çekti. Güçlü bir yönetim kadrosu ile yola çıkan Demir’in yönetiminde CHP Kartepe önceki dönem Kadın Kolları Başkanları Nilgün Arkın ve Kurtuluş Versan ile CHP Kartepe önceki dönem ilçe yönetim kurulu üyeleri Perihan İmamoğlu ve Nuray Kılıçalan yer alıyor.

 

EMEK HARCIYORSAK SÖZÜMÜZ GEÇECEK

Kongrede coşkulu bir konuşma yapan Demir, “Cumhuriyet Halk Partili kadınların ben çok önemli olduğunu düşünüyorum. Emek harcıyorsak bizim de sözümüz geçecek. Emek harcayacağız, emeğimizin karşılığında bizim de sözümüz geçecek. Bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Çünkü ilçe başkanımız Tevfik Mayda’nın hak hukuk adalet yolunda, kadın erkek ayırmayacağını ve her türlü desteği vereceğine inanıyorum. Tevfik abi seçildiğinde ben de yola çıktım. Hep birlikte Kartepe’de başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA