Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 01:13:44
Advert
 

Eskrimde başarılı oldular

Okullar arası düzenlenen Eskrim İl Birinciliği yarışmalarında Başiskele Çocuk Üniversitesi öğrencileri üç farklı kategoride erkek ve bayanlarda başarılı dereceler elde etti
Eskrimde başarılı oldular
Advert

Kocaeli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2019-2020 Eskrim İl Birinciliği yarışmaları, Şehit Polis Topaloğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Kız, erkek küçükler, yıldızlar ve gençler flöre, epe ve kılıç dalında yapılan müsabakalarda 55 eskrimci  kıyasıya yarıştı. Eskrim İl Birinciliği yarışmalarına katılan Başiskele Çocuk Üniversitesi öğrencileri birçok derece elde ederek başarılı oldular. Başiskele Çocuk Üniversitesi öğrencilerinden Küçük erkeklerde Özgür Batu birinci, M. Kerem Öztürk ikinci, Yiğit Afacan üçüncü ve M. Yaser İnan dördüncü oldu. Küçük bayanlarda Serra Öztürk ikinci ve Melahat Çelik üçüncü olmayı başardı. Başiskele Çocuk Üniversitesi öğrencilerinden Yıldız erkeklerde Onur Şahin üçüncü, Yıldız bayanlarda İclal Uçkun altıncı ve Gen bayanlarda Selmin Nazra Uzun üçüncü oldu. Eskrim İl Birinciliği yarışmalarında derece giren çocuklara madalyaları antrenörleri ve Okul Sporları Müdürü Turgay Bulut tarafından verildi. Genç sporcuların elde ettiği derecelerin ardından Başiskele Çocuk Üniversitesi yetkilileri Eskrim il seçmelerinde aldığı derecelerden dolayı öğrencileri tebrik etti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA