Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.07.2020 SAAT 17:36:46
Advert
Advert Advert
 

GTÜ’de, gençlik geleceğin peşinde

GTÜ’de, gençlik geleceğin peşinde
Advert

41 Genç, 41 Gelecek Gençlik Projesi 2020 kapsamında GTÜ’ de liseli öğrenciler bilim ve teknoloji ışığında eğitim ve öğrenimlerinde farklı bir pencere açtılar.  
İlçe sınırları içindeki liselerin üçüncü sınıflarda öğrenim gören öğrencilerin katılımı ile Gebze Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleşen 41 Genç 41 Gelecek Projesi’ne Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) destek veriyor. GTÜ, öğrencilere bilgi ve deneyim paylaşımı yoluyla farkındalık-duyarlılık oluşturma, gözlemleyerek-uygulayarak kendini ve çevreyi tanıma ile yetenekleri harekete geçirerek eğitici öğretici katkılarda bulunuyor. Önceki gün üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilen atölye çalışmasında öğrenciler GTÜ Havacılık ve Uzay Topluluğu öğrencileri ile birlikte İHA yapımı ve kullanımına dair eğitici ve eğlenceli bir çalışma gerçekleştirdiler. 

Topluluk danışmanı GTÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlyas Kandemir öğrencilere bilgi aktarımında bulundu. Ocak ayında başlayan, nisan sonu tamamlanacak olan projede eğitim veren ve verecek olan GTÜ Akademik ve Uzman Kadrosu ve eğitim verecekleri alanlar ise şöyle:  Prof. Dr. Işıl Kurnaz Gebze Teknik Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Dr. Şafak Gök Gebze Teknik Üniversitesi Nanoteknoloji Enstitüsü, Doç. Dr. İlyas Kandemir Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Topluluğu Akademik Danışmanı, Prof. Dr. Yusuf Sinan Akgül Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu Akademik Danışmanı, Dr. Öğr. Üyesi Serhat Erat Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA