Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 03:01:24
Advert
 

Murat Adal, sağlığından olmak istemiyor!

Murat Adal, sağlığından olmak istemiyor!
Advert

55 yaşındaki Murat Adal, gazetemize gelerek başından geçen bir olaydan dolayı şikayetini paylaştı. Adal, prostat rahatsızlığından dolayı Körfez Devlet Hastanesine gitmiş ve oradaki üroloji doktoru Op.Dr. Ercan Aydınoğlu'na muayene olmuş. Adal, 15 Aralık 2019 tarihinde prostat ameliyatı olmuş ancak ameliyat sırasında kullanılan aletlerde yaşanan bir aksilikten dolayı doktor Adal'ı 9 Ocak 2020 tarihinde yeniden ameliyat masasına yatırmış. Ameliyat sonrası Murat Adal'a sonda takılmış. 9 Ocak'tan beri hem ağrı hem yaşam konforunda ciddi rahatsızlık yaşayan Adal, "Bana takılan sondanın çıkarılması gerekiyor ancak ben doktora gittiğimde resmen beni başından gönderiyor benimle ilgilenmiyor. Sondanın çıkması gerektiğini söylüyorum ama umursamıyor. Sonda hala bende takılı durumda. Ciddi sağlık sorunları yaşıyorum. Hareketlerim kısıtlandığı için çalışamıyorum. Ailemde sorunlar oluştu, aile huzurum bozuldu. Sağlık Bakanlığı ve Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü'nün bu konuda bana destek çıkmasını istiyorum. Ailemden ve sağlığımdan olmak istemiyorum" dedi.
Murat Adal'ın şikayeti böyle.
Bizler de bir an önce Murat Adal'ın sağlığı için yapılması gereken ne ise bunun bir önce yapılması adına Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne sesleniyoruz.
Murat Adal'a ulaşmak için 0539 933 96 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 


 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA