Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 01:47:47
Advert
 

Emlak Katılım dualarla açıldı

Emlak Katılım İlk şubesini İzmit’te açtı. Yıl sonuna kadar ülke genelinde 40 şube ve yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.
Emlak Katılım dualarla açıldı
Advert

Boran KAYALAR-Yaklaşık bir asırlık köklü geçmişinden aldığı güçle Mart 2019’da hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım, farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla ürün ve hizmetlerini genişletti. Kocaeli’nin merkez ilçesi İzmit’te yeni şubesinin açılışını gerçekleştiren Katılım Finans sektörünün en genç üyesi Emlak Katılım, müşterilerine erişimini arttıracak. Karabaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:166’da hizmete giren İzmit Şubesinin açılışına Kocaeli Vali Yardımcısı Osman Abdullah Günaydın, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Kocaeli Müftüsü Sinan Cihan, İzmit İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcıları Uğur Kara, Cengiz Sinanoğlu, Hasan Apaydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Balcı, Mehmet Ali Kahraman, Nurettin Yazıcı ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

ÖNEM ARZ EDEN KURULUŞ

İl Müftü Yardımcısı Burhan Bilgin'in yaptığı duanın ardından yapılan açılış töreninde konuşan Vali Yardımcısı Osman Abdullah Günaydın konuşmasında, "Önemli bir kuruluşumuzun açılışını yapmak nedeni ile toplanmış bulunuyoruz. Sayın valimizin hayırlı olsun temenniletini iletiyorum. Finans sistemi içerisinde yeni gelişmeleri sağlayan bir uygulama katılım bankaları. Bizim ülkemizde olduğu kadar uluslararası alanda da büyük bir gelişme kazanmakta. Alternatiflerin çok olması ve rekabet anlamında önem arz eden bir kuruluş. Ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlamasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

 

AĞINI GENİŞLETİYOR

Katılım Finans sektörünün en genç üyesi olan Emlak Katılım, “100 Günlük İcraat Programı” ile yeniden faaliyete geçirilmesi kararının ardından, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) faaliyet izni alarak 21 Mart 2019 tarihinde Merkez Şubesi ile hizmet vermeye başladı. Ülkemizde Katılım Finans sektörünün en genç üyesi olan Emlak Katılım, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sunan Emlak Katılım, açılışını yaptığı yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor. 

 

HEDEF 40 ŞUBE

Emlak Katılım İzmit Şubesi, bölgedeki müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt verirken, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere tüm sektörlerin gelişimine ve hayata geçirilecek yeni projelerle bölgesel istihdama katkı sağlamayı hedefliyor.   Ekonomiyi ve reel sektörü desteklemeyi hedefleyen Emlak Katılım, sanayileşme ve yerli üretime destek olmayı kuruluşunun temel nedenlerinden biri olarak tanımlıyor. Bu bağlamda üretimde kullanılan ithal malların, yerelde üretilmesi amacıyla yapılan yatırımlara yönelik finansman çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Bununla birlikte kentsel dönüşüm, enerji verimliliği, çevre duyarlılığı, yapısal kalkınma ve sosyal konut projeleri üzerine çalışmaları da sürüyor. Emlak Bank yıl sonuna kadar 40 şube ve yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA