Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 02:22:00
Advert
 

Mayda: Başarıyı güçlü bir örgütle yakalayacağız

CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda, örgütlenmeyi çok önemsediklerini belirterek, “Başarıyı güçlü bir örgütle yakalayacağız” dedi
Mayda: Başarıyı güçlü bir örgütle yakalayacağız
Advert

CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemiz genel yayın yönetmeni Mevlüt Soysal’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Yaptıkları çalışmalardan bahseden Mayda, siyasette başarının yolunun güçlü bir örgüt olduğunu ifade ederek, “Bunun dışındaki her şey kişisel şov olur. Ben de kişisel şov peşinde değil, güçlü, kurumsal bir örgüt meydana getirme hedefinde olacağım” dedi.

 

ORTAK HEDEF

Mayda, CHP’nin hem nitelik hem de nicelik olarak güçlü bir yapıya sahip olduğunu ifade ederek, “Fakat kadrolarımız ortak bir hedefe kilitlenmezse bu nitelik ve nicelik sonuca ulaşamaz. Sonuca ulaşmamız için hedefi ortaklaştırmak, her CHP’liyi bu hedef etrafında bir araya getirmek gerekiyor. Biz de bunu sağlamak için çalışıyoruz. Bize bu çalışma başarıyı getirecek” şeklinde konuştu.

 

PARTİ İÇİ EĞİTİM

Yönetim olarak eğitimi çok önemsediklerine dikkat çeken Mayda, “Parti için eğitimi almayan, parti tarihi ve programını öğrenmeyen kişilerin CHP yönetimlerinde yer alması imkansız olmalı. CHP’de görev yapan herkesin eğitimlerini tamamlamış olması gerekiyor. Bizler parti içi eğitimi artıracağız” dedi.

 

YARIŞ GÜZEL GİDİYOR

Yaklaşan il kongresiyle alakalı görüşlerini de sunan Mayda, “Çok kıymetli adaylarımız var. Hepsi çalışıyor. Biz ilçe yönetimi olarak onları delegelerle buluşturuyoruz. Onlar da delegelerimize konuşma yapıyor. Süreç çok güzel gidiyor. Delegelerimiz 1 Mart’ta oylarını kullanıp il başkanını belirleyeceklerdir” şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA