Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.04.2020 SAAT 00:44:39
Advert
Advert
 

Erenkaya: İsmimi tarihe yazdıracağım

CHP Kocaeli İl Başkan adayı Hikmet Erenkaya, Körfez ilçenin organize ettiği programda delegelerle bir araya geldi. Erenkaya yaptığı konuşmada, “Başkan seçildiğim taktirde ismimi tarihe yazdırmış olacağım” dedi
Erenkaya:  İsmimi tarihe yazdıracağım
rek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkan adayı, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, 1 Mart’ta yapılacak kongre öncesi örgüt ziyaretlerini sürdürüyor. Erenkaya son olarak; CHP Körfez İlçe Örgütü’nün organize ettiği programda, Ciğerci İbo’da delege ve ilçe yöneticilerinden oluşan yaklaşık 70 kişilik grupla bir araya geldi. Tek tek katılımcılarla tokalaşan Başkan Erenkaya, seçimden galip çıkması durumunda uygulayacağı politikaları açık bir dille paylaştı.

 

SİYASET SOKAKTA YAPILIR

Yemekli olarak düzenlenen programda konuşan Başkan Hikmet Erenkaya, “Herkes neden aday olduğumu soruyor. CHP Kocaeli İl Örgütü’nün bir bütün olmadığını gördüm. Ben bu partiyi barıştırmak için de bir anlamda aday oldum. Birlikten güç doğar. 12 ilçe ve partililerimizle sımsıkı olduğumuz zaman her konuda güçlü duruma geçmiş oluruz. Ama şu anda bu görüntü maalesef yok. Ayrıca, siyasetin sokakta yapıldığını her zaman savundum. Ben siyaseti sokakta yaptım ve seçilmem durumunda yine sokaklarda olacağım. İl başkanı sokakta olup vatandaşlarla kucaklaşmalı” dedi.

 

İSMİMİ TARİHE YAZDIRACAĞIM

CHP’yi Kocaeli’de hak ettiği yere getirmek için ne gerekiyorsa yapacağını da sözlerine ekleyen Hikmet Erenkaya, “Özellikle 33 yıl içerisinde çok çeşitli adaylıklar gördüm. İlk defa Kocaeli tarihinde tüm üst görevleri yapmış birisi çıkıyor ve hiçbir göreve talip değilim diyor. Ben partime hizmet vermek için adayım. Seçildiğim taktirde bilgi birikimimi kullanarak Kocaeli’yi birinci parti yapmak için çalışacağım. Kocaeli’de bu potansiyel var. Kongreden galip çıktığım taktirde ismimi tarihe yazdırmış olacağım. Çünkü milletvekilliği ve Büyükşehir Başkanlığı yapmış bir siyasi ilk defa böyle bir göreve talip olmuş ve göreve gelmiş olacak” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA