Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.04.2020 SAAT 19:34:11
Advert
Advert
 

İskele için bir toplantı da Gebze'de

Gebze Muallimköy Mevkii'nde Far Turizm Liman ve Servis İşletmeleri A.Ş. tarafından 'Liman (İskele, Rıhtım,Dolgu) Projesi'nin yapılması planlanıyor. Proje için halkın katılımı toplantısı yapılacak
İskele için bir toplantı da Gebze'de
rek

BURÇİN SAĞLAM AYSU-Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın duyurusuna göre; Gebze Muallimköy Mevkii'nde Far Turizm Liman ve Servis İşletmeleri A.Ş. tarafından 'Liman (İskele, Rıhtım,Dolgu) Projesi'nin yapılması planlanıyor. Söz konusu proje için, 25.11.2014 tarih ve 29186 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmeliği’nin 9. maddesi gereğince 27 Şubat Perşembe günü saat 10.00'da faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacak. Toplantı yeri, Muallimköy Gençlik Spor Kulübü Dernek Lokali. ÇED Raporunu Hazırlayan Kuruluş; PDR Çevre Yatırımları Planlama ve İnşaat Ltd. Şti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA