Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.04.2020 SAAT 19:28:00
Advert
Advert
 

Lastik İş topladığı yardımları Vali Aksoy'a teslim etti

Elazığ ve Malatya’da yaşayan depremzedelere ulaştırılmak üzere Lastik İş Sendikasına bağlı işçiler tarafından toplanan nakdi yardım Vali Aksoy'a teslim edildi
Lastik İş topladığı yardımları Vali Aksoy'a teslim etti
rek

Elazığ ve Malatya’da yaşayan depremzedelere ulaştırılmak üzere Lastik İş Sendikasına bağlı işçilerin aralarında topladıkları nakdi yardım, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, Vali Hüseyin Aksoy'a teslim edildi. Makamda gerçekleştirilen ziyarette, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı yaptığı açıklamalarında; “Elazığ’daki depremzedelere ulaştırmak üzere arkadaşlarımız  biz söylemeden gönüllülük esasına dayalı olarak para toplamışlar ve bize de bu parayı yetkili yerlere vermek düştü. Depremi yaşadığımız için depremin hassasiyetlerini, oradaki duyguyu en iyi şekilde bilen bir bölgede oturuyoruz. Bu duyarlılıklarından dolayı ben fabrikalarda çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” diyerek, Vali Aksoy kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

30 BİN LİRALIK YARDIM

Vali Hüseyin Aksoy yapmış olduğu konuşmalarında: "Elazığ’da yaşanan deprem sonrasında birçok kurum ve kuruluşumuz farklı yardımlarda bulunuyor. İçişleri Bakanlığımız AFAD Koordinasyon Başkanlığında bu yardımlar deprem bölgesine veriliyor. Kocaeli’den de farklı kuruluşlarımızın yaptığı yardımlarda Elazığ’a deprem bölgesine gönderildi. Bugün de Lastik İş Sendikası Genel Başkanı ve yönetim kurulundaki arkadaşlarla beraber Lastik İş Sendikasına bağlı işçilerimizin bir araya gelerek, oluşturduğu 30 bin liralık bir nakdi yardımı bugün bizlere verdi  ve bizlerde İl AFAD Müdürlüğümüze bu parayı teslim ettik, bugün hesaba yatmak suretiyle ihtiyaç sahibi olan insanlar tarafından kullanılmasına fırsat verildi. Lastik İş Sendikası Genel Başkanına katkı veren bütün işçi kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Zor günlerde dayanışma içerisinde sıkıntılarımızı aşmamız bakımından da güzel bir çalışma oldu.” diyen Vali Aksoy, yardım yapan, katkı sunan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti."

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA