Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.04.2020 SAAT 20:51:51
Advert
Advert
 

Güven: Kuşkan’la ayrıştık, sokak Yıldızlı diyor

Güven: Kuşkan’la ayrıştık, sokak Yıldızlı diyor
rek

FETHİ Güven’in Harun Yıldızlı’ya destek vermesine şaşırdım ve Güven’i arayıp, “Abi sen Yalçın Kuşkan’ın ekibi değil misin? Neden Yıldızlı’yı destekliyorsun?” diye sordum.

“Kuşkan’ın ekibi değilim” dedi ve şöyle anlattı:

“Zaman zaman Kuşkan’la ittifaklar yaptık, zaman zaman birlikte hareket ettiğimiz oldu ama biz ekip değiliz. Bu süreçte de ittifak yapabilirdik ama kendisi Hikmet Erenkaya isminde ısrar etti. Biz de ayrıştık. Benim Hasan Çelik gibi çok eski arkadaşlarım var. Şimdi onlarla birlikte hareket ediyoruz.”

***

“Fethi abi” dedim. “Neden Yıldızlı?”

“CHP’de sokağın sesine kulak veren herkesin Harun Yıldızlı demesi gerekiyor” dedi ve devam etti:

“Bu süreç yalnızca parti içi bir mesele değil. Atacağımız her adım kentin tamamını ilgilendiriyor. Bu yüzden her kesime kulak vermeliyiz. Öncelikle halkımız CHP’de bir değişim ve gençleşme bekliyor. Harun Yıldızlı hem partimizin çocuğu hem de genç… Kendisi değişimi temsil ediyor. Öte yandan halkımızın yüzde 95’i Hikmet Erenkaya’nın il başkanı olmasını istemiyor. Halkımız artık bu eski yüzlerden sıkıldı. Halkımız Harun Yıldızlı gibi isimlerden görev almalarını bekliyor. Ben de sokağın sesine kulak vererek Harun Yıldızlı dedim. Kendisine başarılar diliyorum.”

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA