Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 03.04.2020 SAAT 23:05:45
Advert
Advert
 

BİLNET'te 100. gün kutlaması

Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’nde bulunan BİLNET okul öncesi öğrencileri, “Okulumda 100. Gün” kutlaması yaptı
BİLNET'te 100. gün kutlaması
rek

İZMİT Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’nde bulunan okul öncesi eğitimden, üniversite basamağına 58 derslikten oluşan BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 100. gün geride kaldı. Okula ilk kez başlayan 4-6 yaş öğrencileri artık geleneksel hale gelen “Okulumda 100.Gün” kutlaması yaptı. Öğrencilerin okul başladığından bu yana heyecanla beklediği 100. Gün Partisi çeşitli etkinliklerle gerçekleşti.

 

ÇALIŞMALAR SERGİLENDİ
Öğrenciler okulda geçirdikleri günleri sayarak ve işaretleyerek 100 günde, 100 yaratıcı şekiller oluşturdu. Kendi tasarımları olan ve üzerinde 100 yazılı t-shirt ve kostümleriyle katıldıkları partide her sembol, her şekil yine 100 temalıydı. Mini defileyle başlayan, 100 günü simgeleyen oyunlarla, yarışmalarla, müzik ve danslarla süslenen kutlama pasta kesimiyle tamamlandı. Öğrenciler yaptıkları her etkinlikte sayılar arasında ilişki kurarken 100 günde yapılan çalışmalar da yine bu etkinlikte sergilendi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA